pracodawca

Sytuacja na rynku pracy w województwie pomorskim

ciężka praca w biurze
Polacy szturmują Powiatowe Urzędy Pracy. Są miejscowości, gdzie sytuacja na rynku nie wygląda zadowalająco, ale powoli polepsza się. Koszalin np. posiada Specjalną Strefę Ekonomiczną, która tworzy inwestorom doskonałe warunki do prowadzenia działalności gospodarczej, i już od ponad 10 lat jest w stanie ofiarować miejsca pracy wielu ludziom.

Jakie znaczące dane i informacje trzeba umieścić tworząc CV?

Komputer, strony internetowe
Author: Lindy Buckley
Source: http://www.flickr.com
Chwila poszukiwania pracy jest jednym z najważniejszych w życiu. Człowiek spręża się z całych sił, aby wyszukać taką pracę w jakiej może się dopełniać jak i będzie przynosiła sukcesy. Jednak zanim to wszystko stanie się człowiek jest zmuszony do napisania CV oraz czasami listu motywacyjnego. Z wyglądu łatwe zadanie, jednak kiedy się nad tym usiądzie nie będzie już tak wesoło. Dlaczego?

Instruktaże okresowe dla naszych pracobiorców

szkolenie
Author: NAVFAC
Source: http://www.flickr.com
Jednym z głównych obowiązków każdego chlebodawcy jest zapewnienie pracownikom bezpiecznych oraz higienicznych warunków pracy. Dogłębne informacje na w tym temacie można znaleźć w dziale dziesiątym Kodeksu Pracy. Do obowiązków tych zalicza się również przeszkolenie pracowników z zakresu BHP. Kwestie szkoleń w dziedzinie bezpieczeństwa a także higieny pracy normuje zarządzenie Ministra Gospodarki oraz Pracy z dn. 27 lipca 2004 roku. Szkolenia BHP we Wrocławiu są przeprowadzane w celu aktualizacji jak też ugruntowania wiedzy oraz umiejętności w dziedzinie BHP a także zaznajomienia uczestników z nowymi podejściami techniczno-organizacyjnymi w tym zakresie.

Usługi księgowe to potrzebny element prowadzenia firmy.

księgowość
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Praktycznie każda firma potrzebuje osoby, zatrudniającej się księgowością. Żadne przedsiębiorstwo albowiem nie może istnieć bez ważnych rozliczeń, składania w odpowiednich urzędach a także innych niezmiernie istotnych biurowych kwestii. Bardzo dobre biuro księgowe może uzyskać za przedsiębiorcę właściwie wszystko.

Czemu warto rozliczyć podatek wcześniej? Co w ten sposób zyskamy? Kiedy można już zacząć rozliczać taki podatek?

księgowa
Author: John Kraus
Source: http://www.flickr.com
Istnieje tego typu rzecz, o jakiej musimy pamiętać znacznie bardziej aniżeli o różnych innych kwestiach. Zapominalscy bowiem muszą liczyć się z dużymi nieprzyjemnościami.

O czym należy dzisiaj w pierwszej kolejności pamiętać, zanim zacznie się poszukiwanie satysfakcjonującej pracy?

napisane cv
Author: See-ming Lee
Source: http://www.flickr.com
Poszukiwanie pracy może być rzeczywiście trudnym doświadczeniem, w szczególności gdy weźmie się pod uwagę fakt, że niestety, ale bezrobocie na polskim rynku cały czas jest dość duże.

Pages