pracodawca

Instruktaże okresowe dla naszych pracobiorców

szkolenie
Author: NAVFAC
Source: http://www.flickr.com
Jednym z głównych obowiązków każdego chlebodawcy jest zapewnienie pracownikom bezpiecznych oraz higienicznych warunków pracy. Dogłębne informacje na w tym temacie można znaleźć w dziale dziesiątym Kodeksu Pracy. Do obowiązków tych zalicza się również przeszkolenie pracowników z zakresu BHP. Kwestie szkoleń w dziedzinie bezpieczeństwa a także higieny pracy normuje zarządzenie Ministra Gospodarki oraz Pracy z dn. 27 lipca 2004 roku. Szkolenia BHP we Wrocławiu są przeprowadzane w celu aktualizacji jak też ugruntowania wiedzy oraz umiejętności w dziedzinie BHP a także zaznajomienia uczestników z nowymi podejściami techniczno-organizacyjnymi w tym zakresie.

Usługi księgowe to potrzebny element prowadzenia firmy.

księgowość
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Praktycznie każda firma potrzebuje osoby, zatrudniającej się księgowością. Żadne przedsiębiorstwo albowiem nie może istnieć bez ważnych rozliczeń, składania w odpowiednich urzędach a także innych niezmiernie istotnych biurowych kwestii. Bardzo dobre biuro księgowe może uzyskać za przedsiębiorcę właściwie wszystko.

Czemu warto rozliczyć podatek wcześniej? Co w ten sposób zyskamy? Kiedy można już zacząć rozliczać taki podatek?

księgowa
Author: John Kraus
Source: http://www.flickr.com
Istnieje tego typu rzecz, o jakiej musimy pamiętać znacznie bardziej aniżeli o różnych innych kwestiach. Zapominalscy bowiem muszą liczyć się z dużymi nieprzyjemnościami.

O czym należy dzisiaj w pierwszej kolejności pamiętać, zanim zacznie się poszukiwanie satysfakcjonującej pracy?

napisane cv
Author: See-ming Lee
Source: http://www.flickr.com
Poszukiwanie pracy może być rzeczywiście trudnym doświadczeniem, w szczególności gdy weźmie się pod uwagę fakt, że niestety, ale bezrobocie na polskim rynku cały czas jest dość duże.

Sytuacja na rynku pracy w województwie pomorskim

ciężka praca w biurze
Polacy szturmują Powiatowe Urzędy Pracy. Są miasta, w których stan rzeczy nie napawa optymizmem, jednak stopniowo zaczyna się poprawiać. Koszalin np. posiada Specjalną Strefę Ekonomiczną, która stworzyła przedsiębiorcom rewelacyjne możliwości do prowadzenia działalności gospodarczej, i już od ponad 10 lat daje miejsca pracy sporej liczbie osób.

Jakie znaczące dane i informacje trzeba umieścić tworząc CV?

Komputer, strony internetowe
Author: Lindy Buckley
Source: http://www.flickr.com
Chwila szukania pracy jest jednym z najważniejszych w życiu. Człowiek spręża się ze wszystkich sił, aby znaleźć taką pracę w której będzie się dopełniać a także będzie pozwalała sukcesy. Jednak nim to wszystko stanie się człowiek będzie zmuszony do sporządzenia CV oraz dość często listu motywacyjnego. Z wyglądu łatwe zadanie, tymczasem w momencie gdy się nad tym usiądzie nie będzie już tak wesoło. Dlaczego?

Pages