dokumenty

W pierwszym kwartale co roku duża grupa Polaków musi rozliczyć się z fiskusem - jest to męczące, na szczęście z odsieczą przyjdzie nam odpowiedni program

wnętrze autobusu
Author: shrinkin'violet
Source: http://www.flickr.com
Wyszczególnienie wszystkich informacji, których chce od każdego obywatela Skarbówka jest niejednokrotnie kłopotliwe. Szczególnie dla tych ludzi, którzy nie prowadzą firmy i na co dzień nie walczą z różnymi rozporządzeniami dotyczącymi zarobków i wpływów albo VAT-u oraz podatku.

Posiadając kalkulator wynagrodzeń umowa zlecenie może być sprawdzona

kalkulator, ubezpieczenia
Source: pixabay
Czy poznaliśmy wszelkie wytyczne?

Kiedy idzie o zatrudnienie, to bez względu na to, czy jesteśmy szefem czy pracownikiem, powinniśmy zrobić wszystko, aby jak najwięcej się na ten temat dowiadywać. Jedynie wówczas będziemy mieli pewność, że wszystko robimy w odpowiedni sposób oraz że nikt nie będzie w stanie nas oszukać.

Dlaczego materiały biurowe są ważne, kiedy chodzi o pracę biura? Gdzie biura się w nie zaopatrują?

biuro
Author: Jeremy Segrott
Source: http://www.flickr.com
Zorganizowanie pracy biura wiąże się nie jedynie z koordynowaniem pracy samych pracowników. Chodzi także o zapewnienie potrzebnych do pracy rzeczy, jakie wykorzystywane są każdego dnia. O co w tym wypadku chodzi?

Na czym polega opracowanie kosztorysu? O jakiego typu elementach powinniśmy pamiętać, jak się taki dokument opracowuje?

kosztorys
Author: Rockies
Source: http://www.flickr.com/
Kosztorysowanie jest procesem opracowywania dokumentu zawierającego informacje dotyczące realizacji określonego zadania, które zwie się kosztorysem. W takim sensie trudno sobie wyobrazić, żeby pomijano taki proces, jak chodzi o inwestycję budowlaną. W jaki sposób więc wygląda taki dokument?

z partnerami zagranicznymi|Bariery językowe? To już nie problem

Słownik
Author: wackystuff
Source: http://www.flickr.com
Różnice językowe i kulturowe powodują trudną barierę komunikacyjną. Biegła znajomość języka obcego jest niezbędna, w prowadzeniu interesów poza granicami Polski, jednakże działalność handlowa na terenie kraju, również wymaga niekiedy prowadzenia negocjacji biznesowych z setkami kultur wszelakich narodów.

Pages