portal

Pora rozliczeń skarbowych jest dla ludzi nie lada stresem - jakim sposobem to sobie usprawnić?

program do rozliczenia pit 2016
Author: leyla.a
Source: http://www.flickr.com
Składanie deklaracji skarbowych drogą internetową jest bez wątpienia bardziej komfortowe i oszczędza mnóstwo czasu przeciwnie do czasochłonnego oczekiwania w kolejkach do urzędu finansowego.

Jakiego rodzaju błędy w zakresie pozyskiwania nowych pracowników robią bardzo często pracodawcy? O jakich sprawach powinniśmy wiedzieć?

Ocena pracownika
Author: Victor1558
Source: http://www.flickr.com
Sprawdzając różnorakie oferty pracy w serwisach rekrutacyjnych jesteśmy w stanie natknąć się na tego typu ogłoszenia, gdzie po wskazaniu wielu zaawansowanych punktów odnoszących się do wymagań, brak jest informacji, co tak naprawdę pracodawca może zaoferować nowemu pracownikowi.

Rola ulotek promocyjnych

sprzedaż, promocja, supermarket
Author: Tom Whitwell
Source: http://www.flickr.com
Pierwsze broszury reklamowe pojawiły się w naszym kraju w latach 90-tych, razem z pierwszymi hipermarketami. Obecnie nie tylko przez handlowców, ale także przez nabywców są postrzegane jako przewodni środek komunikacji sieciówek z odbiorcą. Aktualnie nawet nieduże sieci handlowe wydają gazetki promocyjne.

Warunki efektywnego wdrożenia systemu BI

firma - odbitka
Author: Prentsa Aldundia
Source: http://www.flickr.com
Obalając pewne mity musimy na wstępie podkreślić, iż Business Intelligence nie jest technologią informatyczną acz wyobrażeniem funkcjonowania systemu informacyjnego w przedsiębiorstwie. Podstawową ideą Business Intelligence jest demokratyzacja dostępu do informacji w przedsiębiorstwie.