PRacownik

Definicja outsourcingu

outsorcing it
Author: Joe The Goat Farmer
Source: http://www.flickr.com
Outsourcing pochodzi 2 słów angielskich: outside - zewnętrzny i resourse - dostępne środki. W języku biznesu złączenie tych 2 słów oznacza wychodzenie na zewnątrz z problemami firmy - dokładnie zlecanie niektórych prac wykonawcom zewnętrznym.

Użyteczne narzędzie do zajmowania się delegacjami pracowników oraz Business Intelligence

pracownicy
Author: Mike Gifford
Source: http://www.flickr.com
Zarówno małe firmy jak także szerokie przedsiębiorstwa chętnie korzystają z różnorodnych systemów i narzędzi, jakie dopomagają im w sprawnym i efektywnym zarządzaniu firmą. Jeśli nasi pracownicy nieraz wyjeżdżają na różnorodne firmowe delegacje, to z pewnością przydatne okaże się narzędzie, które pozwoli nam na sprawne i efektywne zarządzanie delegacjami pracowników.

Szkolenia okresowe - kluczowe informacje

kask
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Przeprowadzenie instruktażu BHP przez pracodawcę to jego obowiązek nie tylko przed rozpoczęciem realizowania pracy przez pracownika. Jest ono ważne tylko przez pewien okres. Podstawę prawną omawianego obowiązku pracodawcy stanowią regulacje zarządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dn. 27 lipca 2004 roku. Na ich gruncie powinien on zapewnić pracobiorcom odbycie instruktażu tyczącego się bezpieczeństwa i higieny pracy. Tyczy się to wszelkich pracowników zatrudnionych na posadach robotniczych, administracyjno-biurowych jak też tak zwanej kadry kierowniczej - niezależnie od realizowanych przez nich działań.

Jakiego rodzaju błędy w zakresie pozyskiwania nowych pracowników robią bardzo często pracodawcy? O jakich sprawach powinniśmy wiedzieć?

Ocena pracownika
Author: Victor1558
Source: http://www.flickr.com
Sprawdzając różnorodne propozycje pracy w serwisach rekrutacyjnych można natknąć się na tego rodzaju ogłoszenia, gdzie po wskazaniu wielu rozbudowanych punktów jakie odnoszą się do wymagań, brak jest informacji, co w sumie pracodawca jest w stanie zapewnić nowemu pracownikowi.

Co powoduje, że fachowa maszyna do koszulek jest dziś tak wzięta?

Koszulka reklamowa, reklama
Author: Dushan Hanuska
Source: http://www.flickr.com
Bez wątpienia współcześnie de facto wyjątkowo znaczne znaczenie odgrywa to, jak się wypatruje i jakie nosi się ubrania. Jest bardzo sporo szczegółów, jakie mianują o tym, jak jesteśmy odbierani wśród innych. Oczywiście nadmieniony trafny wygląd jest jedną z istotnych cech branych pod obserwację.

Pages