PRacownik

Co oznacza polityka kadrowa przedsiębiorstwa i jakie istotne funkcje koniecznie musi spełniać?

praca
Author: KIANO
Source: KIANO
W tym artykule poruszymy istotną kwestię polityki kadrowej, która dzisiaj jest obecna w każdej firmie, instytucji lub też przedsiębiorstwie. Nade wszystko skupimy się na dwóch ważkich kwestiach. Po pierwsze objaśnimy czym tak naprawdę jest polityka kadrowa oraz co znaczy to pojęcie, a po drugie omówimy ważne funkcje polityki kadrowej, jakie koniecznie musi realizować.

O czym musimy pamiętać posiadając własne przedsiębiorstwo? Czy są jakieś najważniejsze pojęcia, jakie trzeba znać?

umowa
Author: shho
Source: http://www.sxc.hu
Prowadzenie własnego przedsiębiorstwa to faktycznie konkretne działanie, które bez wątpienia wpływa na całe nasze życie. Jeśli chcemy, aby nasza firma prosperowała dobrze musimy posiąść rzeczywiście sporą dawkę wiedzy. W czasach, kiedy dostęp do internetu jest praktycznie powszechny nie jest to jakiś wyczyn, niemniej należy także wiedzieć czego szukać, gdyż zagadnień rzeczywiście jest bardzo dużo. Warto więc skupić się na konkretnych pojęciach, oto nasze propozycje.

Użyteczne narzędzie do zajmowania się delegacjami pracowników oraz Business Intelligence

pracownicy
Author: Mike Gifford
Source: http://www.flickr.com
Zarówno nieduże firmy jak też wielkie przedsiębiorstwa chętnie korzystają z różnorodnych systemów i narzędzi, jakie pomagają im w sprawnym oraz wydajnym zarządzaniu firmą. Jeśli nasi pracownicy w wielu przypadkach wyjeżdżają na różnorodne firmowe delegacje, to z pewnością praktyczne okaże się narzędzie, jakie pozwoli nam na sprawne oraz skuteczne zarządzanie delegacjami pracowników.

Jakiego rodzaju błędy w zakresie pozyskiwania nowych pracowników robią bardzo często pracodawcy? O jakich sprawach powinniśmy wiedzieć?

Ocena pracownika
Author: Victor1558
Source: http://www.flickr.com
Sprawdzając różnorodne oferty pracy w serwisach rekrutacyjnych jesteśmy w stanie natknąć się na takie ogłoszenia, w których po wskazaniu wielu zaawansowanych punktów odnoszących się do wymagań, brakuje informacji, co w sumie pracodawca może zapewnić nowemu pracownikowi.

Agencja pracy tymczasowej jest idealnym wyjściem dla osób szukających pracy wakacyjnej czy doraźnej

pracownicy w biurze
Author: Fabrice Florin
Source: http://www.flickr.com
Zbliżają się wakacje, tym samym także opcja podjęcia sezonowej pracy. Sporo ludzi właśnie z takich możliwości bardzo ochoczo korzystają. W głównej mierze wykorzystują z dni wolnych od szkoły, by sobie zarobić.

Pages