reklamy

Consulting marketingowy proponują zarówno osoby prywatne, jak także agencje reklamowe, czy domy mediowe

firma - wyobrażenie
Author: Presidencia de la República Mexicana
Source: http://www.flickr.com
Niniejszy tekst dedykowany jest dla posiadaczy firm, albo pracowników działu marketingu, którzy tworzą strategie i realizują poszczególne działania promocyjne w sieci i poza nią. Jak odpowiednio troszczyć się o wypromowanie marki?

Murale reklamowe

złom
Author: Andrew Malone
Source: http://www.flickr.com
Mural to coraz popularniejsze określenie marketingowe. Niepospolite malowidło może być nie tylko dziełem sztuki, ale także niezwykłą formą komunikatu marketingowego.


Kategoryzuje się go do grona reklamy zewnętrznej, jaka w naszej ojczyźnie zadebiutowała w latach 90-tych oraz bez ustanku się rozwija.

Czy gazetki promocyjne zamieszczane na portalach internetowych sklepów są uproszczeniem dla kupujących i zyskują wzięcie?

gazetki promocyjne
Source: pixabay.com
Popularne hipermarkety, sieci drogerii czy sklepy branżowe| oferujące przykładowo sprzęt elektroniczny, swoją obfitą ofertę towaru ogłaszają w telewizji i na plakatach. Wykorzystywane są przy tym znane tricki marketingowe mające na celu zachęcenie jak najogromniejszej liczby klientów do nabywania w danym sklepie.

Gazetki promocyjne jako prosta oraz ogromnie ciekawa forma reklamy

sale
Source: pixabay.com
Bez wątpienia nie raz zetknąłeś się z rozlicznymi gazetkami promocyjnymi. Nie da się nie spostrzec, iż teraz gazetki promocyjne wypuszcza praktycznie każda marka z każdej branży. Często mamy styczność z gazetkami promocyjnymi z rozmaitych sklepów spożywczych, odzieżowych, z akcesoriami do domu oraz mieszkania, z kosmetykami itd - wymieniać można by z pewnością jeszcze sporo.

Reklama outdoor jest w Polsce coraz bardziej popularna. Moda na ten typ reklamowania własnej spółki przybyła do nas z Zachodu

Sylwestrowy makijaż glam grunge
Author: Golden Rose
Source: Golden Rose
Telebimy jeszcze kilkanaście lat temu były tak niespotykanym widokiem, że podobno były powodem wielu drogowych kolizji w naszych miastach, ponieważ kierowcy nie byli w stanie oderwać od nich wzroku.