samochód

Miałeś wypadek drogowy? Odszkodowanie powypadkowe pomoże ci w zminimalizowaniu jego efektów

wypadek samochodowy
Author: David Amsler
Source: http://www.flickr.com
Wypadek na drodze to zawsze niełatwe przeżycie, bez względu na to, jakie szkody są z nim związane. Powoduje wiele stresu oraz jest przyczyną niemałego strachu, a aby choć odrobinę zminimalizować skutki tego wydarzenia, trzeba ubiegać się o odszkodowanie powypadkowe.

Jak prawidłowo przedsiębiorcy rozliczać mogą używanie prywatnych samochodów w celach firmowych.

odwzorowanie - firma
Author: Junta de Andalucía
Source: http://www.flickr.com
Używanie prywatnych samochodów do celów firmowych obwarowane jest pewnymi przepisami. W chwili obecnej przedsiębiorcy mają dwa wyjścia żeby wszystko było legalnie, czyli albo wprowadzić samochód w ewidencję środków trwałych, lub też jeździć samochodem prywatnym, a koszty rozliczać za pomocą kilometrówki.

Cechy charakterystyczne leasingu jako usługi

leasing Bydgoszcz
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Szanse skorzystania z rewelacyjnych ofert leasingowych na obszarze naszego kraju są chętnie wybierane przez ogromną liczbę przedsiębiorców. Leasingiem jest nazywany jeden z określonych stosunków cywilnoprawnych, w jakim to finansujący przekazuje drugiej osobie stuprocentowe prawo do korzystania ze wskazanej rzeczy.

Najważniejsze zasady jakie dotyczą transportu ciężarówkami, znaczenie doradców transportowych

Ciężarówka
Author: Pavel Kazachkov
Source: http://www.flickr.com
Kierowcy samochodów ciężarowych muszą przestrzegać wielu rozmaitych przepisów, jakie nie dotyczą w ogóle zwykłych kierowców. Przede wszystkim będzie to wynikać z faktu, że ich jazda ma charakter zawodowy, i jest wykonywana cały czas w trudnych warunkach. Bo tak naprawdę zawód kierowcy samochodu ciężarowego nie należy do łatwych.