samochód

Cechy charakterystyczne leasingu jako usługi

leasing Bydgoszcz
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Opcje skorzystania z rewelacyjnych ofert leasingowych na terenie naszego kraju są ochoczo wybierane przez ogromną liczbę przedsiębiorców. Leasingiem jest określany jeden z określonych stosunków cywilnoprawnych, w jakim to finansujący przekazuje drugiej osobie całkowite prawo do korzystania ze wskazanej rzeczy.

Jak prawidłowo przedsiębiorcy rozliczać mogą używanie prywatnych samochodów w celach firmowych.

odwzorowanie - firma
Author: Junta de Andalucía
Source: http://www.flickr.com
Wykorzystanie pojazdów prywatnych do celów firmowych jest obwarowane odpowiednimi przepisami. Na dzień dzisiejszy przedsiębiorcy mają dwie możliwości aby to legalnie zrobić, to znaczy albo przekazać samochód w ewidencję środków trwałych, lub też używać prywatnego samochodu, a wszelkie rozliczać przy pomocy tak zwanej kilometrówki.

Najważniejsze zasady jakie dotyczą transportu ciężarówkami, znaczenie doradców transportowych

Ciężarówka
Author: Pavel Kazachkov
Source: http://www.flickr.com
Kierowcy ciężarówek są zobowiązywani do przestrzegania wielu różnych regulacji, jakie zupełnie nie dotyczą kierowców zwykłych osobówek. Wynika to przede wszystkim z tego, że ich jazda ma charakter zawodowy, i wykonywana jest cały czas w trudnych warunkach. Bo niestety zawód kierowcy samochodu ciężarowego nie należy do łatwych.

Miałeś wypadek drogowy? Odszkodowanie powypadkowe pomoże ci w zminimalizowaniu jego efektów

wypadek samochodowy
Author: David Amsler
Source: http://www.flickr.com
Wypadek na drodze to zawsze niełatwe przeżycie, bez względu na to, jakie szkody są z nim związane. Powoduje wiele stresu oraz jest przyczyną niemałego strachu, a aby choć odrobinę zminimalizować skutki tego wydarzenia, trzeba ubiegać się o odszkodowanie powypadkowe.