sklep

Jak internet zmienił handel? Jakiego rodzaju nastąpiły zmiany? Czy jest lepiej niż wcześniej?

internet
Author: markus spiske
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj sytuacja wygląda tak, że w sieci możemy kupić każdą rzecz. Może to określenie wydawać się truizmem, ale jeszcze pewien czas temu nie było to takie oczywiste. A to z tego powodu, że internet to dość nowe zjawisko, nie istnieje tak naprawdę jakoś długo. Chociaż wiele osób z pewnością już tego nie pamięta. Przyjęło się więc twierdzić, iż to normalne, że tak jest. Ale przecież jeszcze dziesięć lat temu wyglądało to zupełnie inaczej.

Znaczenie odpowiedniego doboru mebli i pozostałych elementów wyposażenia na podniesienie zysku sklepu

meble sklepowe
Author: C x 2
Source: http://www.flickr.com
Podstawą w każdym sklepie są towary, a te gdzieś będzie trzeba rozłożyć, tak żeby klienci mogli się do nich łatwo dostać. Wprawdzie niektóre sklepy wprowadziły układanie zwykłych palet na posadzce, ale takie rozwiązanie nie jest ani wygodne, ani zbyt ładne. Z tego też powodu warto przypilnować tego, aby wyposażyć sklep w odpowiednie meble, bo od tego całkiem sporo będzie zależeć.

Jak przygotować skuteczną gazetkę promocyjną?

projektowanie
Author: Multi
Source: Multi
Gazetki promocyjne to forma reklamy bardzo chętnie wykorzystywana przez sieci sklepów, bez względu na branżę, w jakiej działają. Mogą posłużyć się nimi zarówno drogerie kosmetyczne, jak też sklepy budowlane czy markety spożywcze. Dzięki możliwości pokazania urozmaiconej oferty artykułów oraz porównaniu towarów tego samego typu, gazetki skupiają uwagę klientów i tym samym są dla nich bezapelacyjną pomocą. Jeżeli zdecydujemy się na gazetkę promocyjną, musimy dowiedzieć się, jak odpowiednio ją przygotować, by spełniała swoją rolę.