technologia

Skuteczne metody podwyższenia skuteczności zespołu ludzi

Wykład
Author: Fabrice Florin
Source: http://www.flickr.com
Kierowanie procesem produkcji w dużym przedsiębiorstwie to nader trudna profesja. Manager powinien podołać wielu wyzwaniom, reagować na bieżące problemy niemal bezzwłocznie. Kierownik powinien również przewidywać ewentualne problemy i starać się im zapobiec. Żeby to było możliwe nieodzowna jest mu stosowna wiedza. Manager nadzorujący procesy fabrykacji powinien dążyć do optymalizacji działań. Metodą na to mogą być szkolenia Lean.

​Jak dbać o klienta? Oczywiście z najwyższym szacunkiem!

obsługa klienta
Author: Bratislavská župa
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach zdobycie nowej grupy klientów jest rzeczą względnie prostą. Internet daje nam ogromne możliwości w zakresie reklamy naszych produktów i usług, przy czym niemałą część pracy związanej z ich promowaniem wykonują sami użytkownicy. W sieci rewelacyjnie zdaje egzamin tak zwany marketing szeptany i wzajemne rekomendowanie konkretnych wyrobów. Choć Internet jest wyjątkowo istotnym narzędziem przy zakładaniu jakiejkolwiek firmy, jego potęga może okazać się zwodnicza i przynieść rezultaty odwrotne do oczekiwanych.

Dzisiejsze technologie przystosowane zarówno do wykorzystania osobistego jak i zawodowego

centrala voip
Author: Hades2k
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach nadzwyczaj istotne są takie rozwiązania, jakie skutecznie można używać w produkcji, jak i w codziennym życiu. Pozwala to przede wszystkim na bardziej natężony rozwój wypracowanych już narzędzi, jaki maksymalizuje ich użyteczność. Oczywiście w większości przypadków dotyczy to poszczególnych części, bo całe urządzenie o rozmaitym zastosowaniu różni się choćby wielkością.

III zasadnicze typy call center.

biuro call center
Author: Senado Federal
Source: http://www.flickr.com
Systemy call center są w dzisiejszych czasach niezmiernie modne pośród firm, które chcą zachować właściwy kontakt ze swoimi Klientami. Systemy call center cechują się ogromną funkcjonalnością i skutecznością, mają mnogość drogocennych plusów, między innymi pozwalają uzyskać nowych Kontrahentów, zatrzymać w firmie Klientów dotychczasowych, zwiększyć sprzedaż lub także przeprowadzić aktywną akcję reklamową albo marketingową. Z pewnością wskazane jest w nie zainwestować. A jakie trzy kluczowe typy call center zdołamy teraz wyliczyć?

Informatyczne studia - jakie możliwości będą dawać absolwentom po ich zakończeniu.

Studia
Od pewnego czasu specjaliści od informatyki są bardzo rozchwytywani na rynku pracy. Trudno się temu dziwić, skoro technologie informatyczne na dobre są zadomowione w licznych zastosowaniach i są potrzebni ludzie, jacy to wszystko będą projektować, uruchamiać i serwisować. Wielu ludziom informatyk po dziś dzień się kojarzy z roztargnionym panem od komputerów, lecz obecna informatyka wygląda zupełnie inaczej.