Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/1bmt.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/1bmt.pl/includes/theme.inc).

produkt

Jeżeli pragniesz handlować z Rosją, musisz uzyskać stosowny certyfikat, na szczęście to dziś łatwe

mobile touch oprogramowanie
Author: NEC Corporation of America
Source: http://www.flickr.com
W przypadku, gdy chce się zawiązać współpracę handlową gdzieś poza Polską, potrzeba spełnić określone warunki. Każdy rynek przedstawia własne wymogi względem produktów lub usług, więc należy się do nich dostosować.

Start w branży ubezpieczeniowej w ojczyźnie

kurs agenta ubezpieczeniowego
Author: A. Birkan ÇAGHAN
Source: http://www.flickr.com
Europa Środkowo-Wschodnia to prężnie rozwijający się branża ubezpieczeń. Jest to stale sprzyjający czas na rozpoczęcie kariery w tej dziedzinie gospodarki.


Chcąc zacząć biznes w branży ubezpieczeniowej jako pośrednik ubezpieczeniowy najpierw potrzebujemy uzyskać uprawnienia do działania w ramach czynności agencyjnych.

Jak zainwestować swe środki inwestując na forex?

giełda
Author: Marcin Polak
Source: http://www.flickr.com
Pewnie sporo ludzi myśli, iż inwestowanie finansów dotyczy tylko i wyłącznie osób bardzo zamożnych.Ale przecież należy czasami cofnąć się do ich historii, aby zrozumieć, że oni też od czegoś zaczynali. Nie w każdej sytuacji rodzili się z milionami dolarów na rachunku osobistym. Całkowicie odwrotnie, zwykle startowali wręcz od skrajnej biedy, jednocześnie obiecując sobie, iż będą jednymi z najbardziej zamożnych osób w kraju, a może nawet i na świecie?

Gazetki promocyjne powinny dochodzić do różnych mieszkań

zakupy, promocje
Author: jenny downing
Source: http://www.flickr.com
Gazetki promocyjne wciąż okazują się roznoszone po domach.Samodzielne wydrukowanie gazetek powiadamiających o okazjach w naszym sklepie nie na wiele się zda, gdy nie będą one dochodziły do naszych klientów.