BHP

Jeśli jesteś właścicielem firmy, musisz dbać o odpowiednie szkolenia dla swoich pracowników

szkolenia BHP
Author: NASA Goddard Space Flight Center
Source: http://www.flickr.com
Każdy wie, że podczas wypełniania obowiązków w pracy trzeba przestrzegać ustalonych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. To naprawdę ważne, ponieważ pomaga unikać niebezpiecznych wypadków, przeciążenia ciała i narażania się na utratę kondycji. Obowiązkiem każdego przedsiębiorcy staje się przeszkolenie pracowników w aspekcie BHP. Nie można tego zaniechać


Nie zapominaj o szkoleniach BHP

Kiedy pragniesz polepszenia kondycji własnej marki – skorzystaj z szerokiej propozycji szkoleń Lean.

Szkolenie
Author: Fabrice Florin
Source: http://www.flickr.com
Kapitalizm rozprzestrzenia się na skalę krajową w zawrotnym tempie. Rzadko zdarzają się już państwowe, duże spółki, w których angazuje się paruset robotników na krajowej pensji. W naszym kraju, w teraźniejszych czasach, powastają przeważnie placówki sieci zagranicznych firm, tworzą się małe wytwórnie i osobiste działalności oraz przedsiębiorstwa. Ambitni, młodzi przedsiębiorcy pragną robić coś na własną kieszeń.

W jaki sposób zadbać o zdrowie swoich pracowników?

Kask, BHP
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Czy polscy pracownicy mogą czuć się w zupełności bezpiecznie? Definitywnie nie! Choć zapewne w tych państwach, w których zasadniczo bardzo się dba o tego typu kwestie, również w żadnym razie nie ma całkowitej pewności. Chociaż na nieszczęście nadal w naszym kraju jest sporo więcej wypadków, niż w tych państwach, do których najzwyczajniej aspirujemy. Na szczęście to się poprawia. Chociażby z tej przyczyny, że prawo w Polsce mimo wszystko zmieniło się na o wiele lepsze. Poza tym, generalnie polscy przedsiębiorcy i pracownicy mają dużo większą wiedzę i świadomość.

Szkolenia dla firm mają coraz liczniejsze grono fanów, dlaczego tak się dzieje?

szkolenia
Author: aditus foundation
Source: http://www.flickr.com
Kursy, na których kadra danego przedsiębiorstwa zmuszeni byli wysłuchiwać nic nie wnoszących wykładów pomału usuwają się w cień na rzecz innych, dopasowanych do konkretnych potrzeb danej firmy.Istnieje wiele przyczyn, dlaczego jako przełożony powinieneś zainteresować się ofertą szkoleń dedykowanych.