studia

Renomowane uczelnie w województwie dolnośląskim

zajęcia na studiach
Author: Takver
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze kilka lat wstecz odsetek żaków w Polsce był nieporównywalnie niższy niż obserwujemy to współcześnie. Na wzrost sumy obywateli zainteresowanych studiami miało wpływ wiele czynników. Jednym z nich był wyraźny rozwój świata, który spowodował szybkie tempo powstawania kolejnych dziedzin ludzkiej aktywności.

Wykonywanie pracy sezonowej jako możliwość zarobku dla studentów.

Rusztowanie
Author: Kšištofas P
Source: http://www.flickr.com
Wykonywanie pracy sezonowej jako możliwość zarobku dla studentów to już coś normalnego. Studiujące osoby mają ochotę być niezależne finansowo w czasie studiowania i decydują się już nie tylko w okresie wolnym od zajęć fakultatywnych na to, aby w jakikolwiek sposób dorobić. Jest to bardzo dostrzegalne i pokazuje, że faktycznie sporo ludzi podchodzi do takich spraw rozsądnie.

Czym zajmuje się rzeczoznawca majątkowy i jak pracuje?

rzeczoznawca
Author: Mid-Atlantic Center for the Arts & Humanities (MAC)
Source: http://www.flickr.com
Gdy potrzebujemy osoby zajmującej się wyceną nieruchomości, odpowiednim kandydatem jest rzeczoznawca majątkowy. Rzeczoznawcy działają jako jednoosobowe przedsiębiorstwa lub zatrudniani są przez większe jednostki. Są oni również wynajmowani przez banki, które często potrzebują wyceny domów przy kredytach hipotecznych. Kim tak naprawdę jest rzeczoznawca majątkowy i jak nim zostać?

Skuteczne metody podwyższenia skuteczności zespołu ludzi

Wykład
Author: Fabrice Florin
Source: http://www.flickr.com
Kierowanie procesem produkcji w dużym przedsiębiorstwie to nader trudna profesja. Manager powinien podołać wielu wyzwaniom, reagować na bieżące problemy niemal bezzwłocznie. Kierownik powinien również przewidywać ewentualne problemy i starać się im zapobiec. Żeby to było możliwe nieodzowna jest mu stosowna wiedza. Manager nadzorujący procesy fabrykacji powinien dążyć do optymalizacji działań. Metodą na to mogą być szkolenia Lean.

Zawodowy rozwój młodych ludzi kończących naukę, finansowy aspekt zawodowej pracy.

Negocjowanie wynagrodzenia
Author: Kat Veilux
Source: http://www.flickr.com
Praca nieodłącznie wpisana jest w dorosłe życie większości ludzi. W końcu dlatego kilkanaście lat chodzi się do różnych szkół, później studiuje aby albo otworzyć swoją firmę, albo zatrudnić się u kogoś w firmie. To przecież podczas lat szkolnych młodzi ludzie uczą się teorii, w szkołach zawodowych czy technikach mają również dużo praktycznych zajęć, i następnie zaczynają szukać swojego pierwszego stałego zajęcia.