kierownik

Zadbaj o zatrudnionego i zaplanuj profesjonalne szkolenia BHP. To najlepsza inwestycja!

kask
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Raz na czas media elektryzują informacje o tragicznych zajściach w zakładach pracy czy na placach budów. Zdarza się, że wiadomości te są rozdmuchiwane przez reporterów, ale w większości przypadków stanowią jednak miarodajne świadectwo ignorowania kwestii BHP. Problem ten dotyczy w różnej skali praktycznie wszystkich firm, dużych i małych, tych z licznymi ekipami i tych z niewielkim gronem pracowników. Objawia się on na przeróżnych obszarach i ma mniej lub bardziej poważne następstwa.

Życie z reguły nie jest usłane różami i nasze relacje z szefem mogą nas doprowadzać do białej gorączki

Szkolenie
Author: Caro Griffin
Source: http://www.flickr.com
Niestety nierzadko jest tak, że nie jesteśmy w stanie wytrzymać w pracy. Przyczyn może być niestety kilka.


Są tacy, którzy posiadają pracę idealną. Po prostu wszystko im pasuje: dojazd, przełożony, godziny pracy, współpracownicy, obowiązki i nawet wypłata.

Prawo zamówień publicznych - czy w dzisiejszych czasach jest zawsze przestrzegane?

prawo
Author: thierry ehrmann
Source: http://www.flickr.com
Przeznaczanie środków publicznych przez różnorodne podmioty jest dziś częstą praktyką. Niemniej natomiast ich umiejętne przeznaczenie wymaga od nas istotnej wiedzy prawnej. Niestety okazuje się, że dużo organów kierujących nie posiada satysfakcjonującej wiedzy na temat niebywale trudnego zagadnienia, którym jest obsługa zamówień publicznych. Niejednokrotnie ten temat jest dla nas obiektywnie obcy, co oczywiście jest wyjątkowo niekorzystną sytuacją.