wiedza

Jak podnieść kwalifikacje swoich pracowników?

Nowe rozwiązania wideokonferencyjne
Author: HUAWEI
Source: HUAWEI
Kiedy otwieramy własną firmę, z góry zakładamy, iż odniesiemy w swej branży ogromny sukces. Marzymy w początkowym okresie o ekskluzywnym aucie, modnych gadżetach i komfortowej willi z wielkim basenem. Ale nie wszystko zawsze będzie takie proste. Jeżeli mamy swój biznes, powinniśmy się przygotować głównie na sumienną pracę. Pamiętajmy również o czyhającej tu i tam konkurencji, która tylko czeka, aż powinie nam się noga. Biznes niekiedy bywa okrutny. Zwycięża tylko ten, kto umie pokonać przeciwności losu. Stąd też powinniśmy być cierpliwym i cały czas robić swoje. A jeżeli dopisze nam szczęście, może kiedyś spełnimy nasze marzenia o dostatnim życiu.

Prawo zamówień publicznych - czy w dzisiejszych czasach jest zawsze przestrzegane?

prawo
Author: thierry ehrmann
Source: http://www.flickr.com
Przeznaczanie środków publicznych przez różnorodne podmioty jest dziś częstą praktyką. Niemniej natomiast ich umiejętne przeznaczenie wymaga od nas istotnej wiedzy prawnej. Niestety okazuje się, że dużo organów kierujących nie posiada satysfakcjonującej wiedzy na temat niebywale trudnego zagadnienia, którym jest obsługa zamówień publicznych. Niejednokrotnie ten temat jest dla nas obiektywnie obcy, co oczywiście jest wyjątkowo niekorzystną sytuacją.

Jak w dniu dzisiejszym skutecznie szukać zatrudnienia?

rozmowa kwalifikacyjna
Poszukiwanie pracy to czasochłonny proces. Niezbędne jest bowiem znalezienie interesującego nas ogłoszenia, przygotowanie dokumentów aplikacyjnych jak i zgłoszenie się do procesu rekrutacyjnego, który w wielu firmach trwa nawet parę miesięcy. Im atrakcyjniejsze stanowisko, tym większa liczba etapów rekrutacji jak i dłuższy czas oczekiwania na dzień zawarcia umowy.

Które koncepcje zarządzania są godne zainteresowania?

Przywództwo
Author: Atos
Source: http://www.flickr.com
Dziś prowadzenie polskiej działalności gospodarczej to w szeregu przypadków ogromnie trudne zadanie. Fakt ten niewątpliwie wynika z licznych trudności które stają na naszej drodze, skutkiem tego jeżeli postanowimy działać w ten sposób, to obowiązkowo musimy nabyć pewne umiejętności, dzięki którym będzie nam zdecydowanie swobodniej działać.

Interesującą odmianą inwestycji są obligacje korporacji, jakie przynoszą wiele możliwości

obligacje
Author: Bryant Surety Bonds
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie wielu ludzi poszukuje interesujących alternatyw inwestowania, które przynoszą wydatne profity. Przede wszystkim zauważa się to wśród osób zamożnych, które próbują odpowiednio ulokować swoje środki pieniężne. Jest to bez wątpienia jedna z bardziej opłacalnych opcji, która zapewnia trwałość finansową.

Zarządzanie firmą - Przeczytaj więcej w tekście poniżej!

analiza wymagań
Author: MSLGROUP Official
Source: http://www.flickr.com
Analiza nie powinna być jedynie pasmem wywiadów, jakiego plonem będę setki stron notacji z ankiet i przeprowadzonych rozmów. Analiza wymagań, to znaczna praca, której celem powinno być zrozumienie, a nie tylko opowiedzenie. Jaka jest różnica? Pokłosiem analizy, to znaczy poznania zjawiska (pracy firmy itd.) jest model jej logiki działania (logika biznesowa), ów model – poprawny – pozwala przypuścić co nas czeka (testowany jest na poprawność losowo wybranymi zdarzeniami w przedsiębiorstwie).

Jak poprawnie wycenić domenę swojej firmy?

strona internetowa
Author: The Descrier
Source: http://www.flickr.com
Prowadzisz firmę w Necie? Bezspornie nie jesteś wyjątkiem, gdyż obecnie biznes internetowy jest ogromnie powszechny i coraz więcej osób prowadzi działalność internetową. Chociaż by odpowiednio prosperować na rynku i bezustannie się rozwijać potrzebne jest zadbanie o kilka rzeczy, jedną z nich jest prywatna domena.

Pages