rynek

Szkolenia stają się w takim samym stopniu potrzebne podwładnym, jak i regularna pensja

audyt
Author: parylo00
Source: http://www.freeimages.com
Porzekadło przypomina nam, że na naukę nigdy nie jest za późno, a inne przykazuje, że trzeba uczyć się przez cale życie. Prowadzenie własnej firmy staje się niezwykle odpowiedzialną pracą. Część tej odpowiedzialności przedsiębiorca może oczywiście przerzucić na podwładnych, ale prawnie w ostateczności odpowiada tylko on. O tym, że trzeba być na bieżąco z przepisami prawnymi wie każdy, kto prowadzi jakąkolwiek działalność handlowo-usługową. Jeżeli więc pracodawca nie ma odpowiednio dużo wolnego czasu na dokształcanie się, to musi zainwestować w wiedzę swoich pracowników.

Kursy dla osób odpowiedzialnych za wykonanie audytu wewnętrznego, jakie umożliwią stać się im w większym stopniu efektywnymi.

Szkolenie
Author: John Kraus
Source: http://www.flickr.com
Równocześnie ze zmianami w gospodarce, na terenie Polski popularny stał się audyt wewnętrzny. Obecnie obejmuje on nie tylko firmy prywatne, lecz coraz więcej można również w tym zakresie usłyszeć a propo przedsiębiorstw publicznych. Dzięki niemu bowiem w konkretnej korporacji ma szansę bezproblemowo zostać przeprowadzone usprawnianie zadań operacyjnych, bądź ocenienie zarządzania co do nowych inwestycji, nie napomykając już o umocnieniu ładu w konkretnej korporacji.

Pojęcie, który wydaje ci się, że znasz, lecz czy wiesz o co w nim chodzi? Czym są obligacje korporacyjne?

Obligacje
Author: Christine Puccio
Source: http://www.flickr.com
Od czasu do czasu zdarza nam się słyszeć dziwne pojęcia, które powielane poprzez kolejne wiadomości z różnych stron świata wydają nam się znajome. Jednak jak ktoś zada nam pytanie o ich znaczenie to wnet mamy problem. W ten sposób jest na pewno, gdy ktoś zapyta co to jest jest emisja obligacji korporacyjnych.

Nie wiesz co uczynić z własnym przebiegiem kariery? Zostań agentem ubezpieczeniowym!

praca
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Wielu młodych ludzi, mimo wyższego wykształcenia, boryka się z kłopotem braku ciekawego miejsca pracy. Absolwenci specjalizacji humanistycznych lub ekonomicznych, nierzadko po zakończeniu studiów nie mogą odnaleźć wakatu w swoim zawodzie. Jednak nie można się załamywać, musimy rozejrzeć się za innymi alternatywnymi opcjami na rynku. Jedną z ciekawszych jest dziedzina ubezpieczeniowa, jedna z szybciej rozwijających się na rodzimym podwórku.

Portal crowdfundingowy

pomysł na lepszy świat
Author: Olearys
Source: http://www.flickr.com
Wielu finansistów od lat głowi się nad tym, jak postępować, aby osiągać najlepsze wyniki w tej dziedzinie. Specjaliści co do jednego nie mają wątpliwości oraz mówią zgodnie – przemyślane działanie oraz w odpowiedni sposób prowadzone finansowanie społecznościowe ma dużo zalet i przyda się każdemu przedsiębiorcy. Crowdfunding zyskuje stale na znaczeniu, także jeśli chodzi o Polskę. Zysk zostanie zauważony już niedługo!

Pomysły na własny biznes, które parę lat temu odeszły do lamusa, czyli jakie były popularne trendy w kwestii biznesu, paręnaście lat temu?

zdjęcie telefonem
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com
Niepodważalnym faktem jest to, iż nasze społeczeństwo ciągle się zmienia będąc pod wpływem różnorakich czynników kształtujących nasz glob. Owe zmiany społeczne mają też cały szereg swych konsekwencji, które wpływają na mnóstwo aspektów naszej rzeczywistości. Jednym z owych obszarów na pewno jest rynek, który cechują przeróżne trendy spopularyzowane w danym czasie.

Pages