banki

Jakie dane można znaleźć w porównywarkach szybkich pożyczek?

materiały biurowe
Author: osseous
Source: http://www.flickr.com
Niekiedy są w życiu takie momenty, gdy niespodziewanie potrzebujemy stosunkowo niewielkiej sumy pieniędzy. Jeżeli dodatkowo nie znamy nikogo, kto mógłby nam ją pożyczyć, jednym ze sposobów mogłaby być dla nas popularna ostatnio "chwilówka".

Lokata happy skierowana będzie do nowych kontrahentów - sprawdź warunki

lokata
Author: Simon Cunningham
Source: http://www.flickr.com
Banki szukają innych metod na klienta

Do wybrania mamy wiele banków, a każdy z nich stara się dać nam taką propozycję, żeby przyciągnąć do siebie jak największą ilość kontrahentów. Przez to nie powinniśmy okazać się zaskoczeni tym, że co chwilę pojawiają się kolejne materiały bankowe, które w dużej mierze przygotowane będą do nowych kontrahentów, ponieważ to oni stanowią główne zaciekawienie ze strony banków.

Obligacje korporacyjne - z czym to jeść?

Giełda w Tokio
Author: Stéfan
Source: flickr.com
W dzisiejszych, niepewnych czasach wyjątkowo ciężko o pożyczkę . Wiedzą o tym nie tylko młode małżeństwa, które marzą, by zdobyć własny kąt. Wziąć kredyt w instytucjach bankowych jest trudno nawet znanym przedsiębiorstwom czy poważanym instytucjom. Ale ludzie, którzy znają się na temacie, wiedzą doskonale,że są równie dobre pomysły na zdobycie środków finansowych. Jednym z rozwiązań może być emisja obligacji.