stanowisko

Zasobny rynek dostawców świadczeń telekomunikacyjnych - rozwój call center

call center
Author: Mighty Travels
Source: http://www.flickr.com
Metody sprzedaży są aktualnie stale polepszane i co rusz pojawiają się kolejne i bardziej efektywne technologie. Tyczy się to tak samo sprzedaży bezpośredniej jak i pośredniej, jaka najczęściej jest wykonywana w ramach telemarketingu. Branża ta stanowi współcześnie jedną z ciekawszych i zdecydowanie bardzo perspektywicznych, co powoduje, że zainteresowanie nią stale rośnie.

Jak w dniu dzisiejszym skutecznie szukać zatrudnienia?

rozmowa kwalifikacyjna
Poszukiwanie pracy to czasochłonny proces. Niezbędne jest bowiem znalezienie interesującego nas ogłoszenia, przygotowanie dokumentów aplikacyjnych jak i zgłoszenie się do procesu rekrutacyjnego, który w wielu firmach trwa nawet parę miesięcy. Im atrakcyjniejsze stanowisko, tym większa liczba etapów rekrutacji jak i dłuższy czas oczekiwania na dzień zawarcia umowy.

Które etapy włącza trening BHP dla przyszłych pracowników w firmie?

bezpieczeństwo w pracy
Author: Ed Uthman
Source: http://www.flickr.com
Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy to przymusowy detal szkoleniowy w każdej jednostce. Do takiego szkolenia powinni dołączyć, przed dopuszczeniem do sprawowania pracy, świeżo zatrudnieni pracownicy, studenci odbywający praktykę studencką w danej jednostce, uczniowie szkół zawodowych odbywający praktykę zawodową, a dodatkowo stażyści i postaci w pokrewnej sytuacji.