stanowisko

Które etapy włącza trening BHP dla przyszłych pracowników w firmie?

bezpieczeństwo w pracy
Author: Ed Uthman
Source: http://www.flickr.com
Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy to przymusowy detal szkoleniowy w każdej jednostce. Do takiego szkolenia powinni dołączyć, przed dopuszczeniem do sprawowania pracy, świeżo zatrudnieni pracownicy, studenci odbywający praktykę studencką w danej jednostce, uczniowie szkół zawodowych odbywający praktykę zawodową, a dodatkowo stażyści i postaci w pokrewnej sytuacji.

Jak w dniu dzisiejszym skutecznie szukać zatrudnienia?

rozmowa kwalifikacyjna
Szukanie pracy to czasochłonny proces. Konieczne jest bowiem odszukanie atrakcyjnego dla nas ogłoszenia, stworzenie dokumentów aplikacyjnych jak i wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym, który w wielu przedsiębiorstwach może trwać nawet parę miesięcy. Im atrakcyjniejsze stanowisko, tym większa liczba stopni rekrutacji jak i dłuższy czas oczekiwania na moment podpisania umowy.

Zasobny rynek dostawców świadczeń telekomunikacyjnych - rozwój call center

call center
Author: Mighty Travels
Source: http://www.flickr.com
Sposoby sprzedaży są obecnie przez cały czas modyfikowane i co rusz pojawiają się nowsze i bardziej efektywne technologie. Dotyczy to tak samo sprzedaży bezpośredniej jak i pośredniej, jaka z reguły jest realizowana w ramach telemarketingu. Specjalizacja ta stanowi w obecnych czasach jedną z intrygujących i na pewno niezmiernie rozwojowych, co sprawia, że zaciekawienie nią cały czas zwiększa się.