komunikacja

Reklama w autobusach linii 28

Autobus
Author: Kecko
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy wiemy, że reklama napędza handel. Codziennie ze wszystkich stron jesteśmy wręcz torpedowani różnego rodzaju reklamami. Kiedy odpalamy rano TV. Kiedy jedziemy do pracy samochodem i mamy włączone radio. Nawet, gdy podjęliśmy decyzję, by jechać do pracy komunikacją miejską, nie dość, że gdy zmierzamy na przystanek widzimy mnóstwo reklam, to jeszcze na wiacie przystanku możemy popatrzeć na jakąś reklamę. A do tego dochodzą na dokładkę reklamy w samym autobusie.

Potrzeba znacznie więcej mieszkań

mieszkania Villa Galicja
Author: Firma UBM
Source: Firma UBM
Z roku na rok przybywa ludzi, którzy w końcu pragną się usamodzielnić, którzy pragną mieć swój kąt na ziemi, gdzie będą mieli szansę żyć nie oglądając się na nikogo innego. Dlatego właśnie cały czas jest tak spore zainteresowanie kupnem nieruchomości, bo to pierwszy krok do usamodzielnienia się i do spełnienia swoich marzeń, a co się z tym wiąże, branża budowlana nie ma szansy narzekać na brak zleceń.

Gdzie odnaleźć solidnego tłumacza jęz. ukraińskiego?

Słownik
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Choć Ukraina na swoje nieszczęście w ostatnich dwudziestu latach mocno się pogubiła - obecnie mają jedno z najniższych PKB na głowę na Starym Kontynencie, a do tego nawet niektóre kraje afrykańskie są zamożniejsze od naszych wschodnich sąsiadów, to tak czy siak inwestowanie w tym kraju ma sporo sensu. To tak naprawdę przykre, że kraj, który w 1990 roku był zamożniejszy od naszego państwa, obecnie jest sporo biedniejszy... Fakty są takie, iż są spore szanse na to by wreszcie ten wspaniały kraj miał okazję się rozwijać. Choć oczywiście znajdują się głosy wedle to których Ukraina za pewien czas zostanie przedzielona na kilka kawałków.