Platforma

Business Discovery - łatwy dostęp do newsów oraz kontrola biznesowa

biznes
Author: TijsB
Source: http://www.flickr.com
Business intelligence i discovery to dzisiejsze rozwiązanie dla przedsiębiorców i biznesmenów, którzy chcą mieć pod kontrolą wszelkie operacje biznesowe. Dzięki tej rewolucyjnej platformie możesz zawsze mieć dostęp do znaczących informacji i mieć wgląd w funkcjonowanie firmy. W przeciwieństwie do wielu innych różnorodnych platforma Business Discovery zezwala na dostęp do danych nie tylko kilku osobom, lecz nawet całym grupom, które kooperują ze sobą przy projekcie i nawet całym przedsiębiorstwom.

Polecane rozwiązania z zakresu IT dla naszej firmy

Biznesmen
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
W tych trudnych czasach nie wszyscy mogą rozwijać się w swoim zawodzie. Wielu ludzi nie potrafi znaleźć zatrudnienia zgodnego ze swoimi kwalifikacjami. Nie może pomóc nawet tytuł magisterski. Dlatego mnóstwo ludzi planuje niezwykle ryzykowny krok, jakim jest otworzenie własnego biznesu.

Crowdfunding polega generalnie na dofinansowaniu organizowanych pomysłów przez społeczność.

crowdfunding
Author: Simon Cunningham
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj, pojawia się rzeczywiście dość dużo interesujących inicjatyw, które bazują między innymi na współdziałaniu. Takie same założenia zrodziły również crowdfunding. Co to jest? Czym charakteryzuje się takie zjawisko?