Przeczytaj ten artykuł, a dowiesz się wszystkiego odnośnie deklaracji oraz faktur VAT, a także jak liczyć składki ZUS

faktura
Author: Daniel X. O'Neil
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie każda zrealizowana przez nas transakcja powinna być potwierdzona paragonem fiskalnym lub fakturą. Przeważnie robiąc zwykłe sprawunki w sklepie spożywczym, odzieżowym czy przemysłowym wystarczy nam zwykły paragon. Jeśli natomiast decydujemy się na nabycie sprzętu RTV, samochodu czy innej kosztownej rzeczy winniśmy żądać od sprzedawcy wystawienie faktury.

Gdy rok kalendarzowy ogromnymi krokami zmierza do zakończenia, każdy z nas zaczyna myśleć o kolejnym rozliczeniu własnych dochodów

Rozliczenie podatku PIT
Author: Images Money
Source: http://www.flickr.com
Bardzo wielu już teraz zastanawia się, czy dokonać rozliczenie pit 2016 online tak jak robi to zdecydowana większość osób fizycznych.

W dzisiejszych czasach niezwykle ważne jest, aby poszerzać swe horyzonty i pogłębiać wiedzę

nowoczesne zarządzanie projektem
Author: Nguyen Hung Vu
Source: http://www.flickr.com
Szkolenia wydają się być ważną częścią życia człowieka XXI wieku. Musi on nadążać za zmianami, które następują niebywale prędko.


Dzisiejszy postęp w wielu sektorach przyprawia dużą liczbę ludzi o zawrót głowy.

Czy warto zdecydować się na certyfikat Prince2? Co oferuje, jakiego rodzaju korzyści na rynku pracy może zapewnić?

szkolenie prince 2
Author: TijsB
Source: http://www.flickr.com
Prince2 to metodyka zarządzania projektami, określa ona wszystkie fazy w projekcie, role konkretnych osób należących do zespołu projektowego, jak również ich decyzyjność. Prince2 zwany jest przez wielu swego rodzaju instrukcją odnośnie zarządzania projektem, gdyż krok po kroku pokazuje, jak osiągnąć w tej dziedzinie pożądane efekty.

Biura rachunkowe działają po to, aby wspomóc firmy w efektywnym realizowaniu zadań związanych z finansami

Kalkulator
Author: Lucas Hayas
Source: http://www.flickr.com
Nie ulega wątpliwości, że prawidłowe zarządzanie finansami to jedna z najważniejszych kwestii w każdej firmie. Chodzi o takie zarządzanie dostępnym budżetem, aby możliwe były do zrealizowania wszystkie odgórnie zaplanowane zadania. W związku z tym w każdej firmie powinien istnieć dział, gdzie odpowiednio wyedukowane osoby będą mogły skupić się tylko i wyłącznie na omawianym aspekcie działalności. Aczkolwiek nie zawsze istnieje taka opcja, by powołać dział księgowy z wykształconymi księgowymi, którzy zajmą się firmowym budżetem i wszelkimi analizami.

Jak dyrektorzy obiektów hotelowych rozszerzają istniejącą ofertę, żeby przyciągnąć jak najwięcej usługobiorców

sala konferencyjna
Author: K2 Space
Source: http://www.flickr.com
Gdy udajemy się w podróż do chociażby najbliżej położonego miasta bądź po prostu na drugi kraniec Polski, to w czasie podróży samochodem mijamy wiele billboardów. Reklama outdoorowa pozostaje nadal jedną z bardziej efektywnych form promocji, a na wspomnianych tablicach reklamują się dzisiaj chyba wszyscy: i przedsiębiorstwa telekomunikacyjne, i hipermarkety, i lokale gastronomiczne.

Zawodowy rozwój młodych ludzi kończących naukę, finansowy aspekt zawodowej pracy.

Negocjowanie wynagrodzenia
Author: Kat Veilux
Source: http://www.flickr.com
Praca nieodłącznie wpisana jest w dorosłe życie większości ludzi. W końcu dlatego kilkanaście lat chodzi się do różnych szkół, później studiuje aby albo otworzyć swoją firmę, albo zatrudnić się u kogoś w firmie. To przecież podczas lat szkolnych młodzi ludzie uczą się teorii, w szkołach zawodowych czy technikach mają również dużo praktycznych zajęć, i następnie zaczynają szukać swojego pierwszego stałego zajęcia.

Pages