Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/1bmt.pl/includes/menu.inc).

Podaruj jeden % podatku. Możesz kogoś wesprzeć

Gdy przekroczyliśmy cenę wolną od podatku to powinniśmy pamiętać, że powinniśmy porozliczać się z Urzędem Skarbowym. Nie jest to banalna sprawa. Musimy wypełnić właściwy druk i przekazać go do Skarbówki.

Pieniądze na rękach
Author: daveynin
Source: http://www.flickr.com
Ministerstwo Finansów idzie nam na rękę i możemy wszystkim zająć się online, więc jeżeli stale brak nam czasu, to faktycznie warto brać pod uwagę wypełnienie e-deklaracji. Bo jeśli się spóźnimy, to będziemy musieli płacić karę, a wszyscy wolą tego uniknąć. Poza tym powinniśmy pamiętać również o tym, że można dać 1 procent podatku na konkretną fundację. Każda z fundacji zrobiła subkonta dla swych podopiecznych i w różnych przypadkach można przekazać swój jeden procent podatku na konto wybranego podopiecznego. Dobrze, więc wypełnić te kilka dodatkowych rubryk, bo tak naprawdę nic nas, to nie kosztuje a możemy komuś pomóc. Sporo osób mówi, że nie ma pieniędzy na pomaganie, ale ten 1 procent w rozliczeniu podatkowym to coś, co może zrobić każdy, więc faktycznie dobrze o tym nie zapominać. Więcej dowiesz się pod linkiemRozliczanie deklaracji podatkowej

Altruistyczna pomoc, to coś, czym możemy obdarzyć ludzi każdego dnia, przytrzymując windę, albo pomagając przy noszeniu ciężkich zakupów. Jednak możemy również przynajmniej raz do roku pomóc pieniędzmi. Jak wiemy wiele osób stwierdzi, że nie stać ich na taki gest. Ale każdego, kto musi się rozliczyć ze Skarbówką stać na wsparcie finansowe wybranej fundacji, a dokładnie chodzi o 1 procent podatku. Co roku w okresie rozliczania się ze Skarbówką możemy zauważyć sporo filmików reklamowych , które dotyczą przekazania jednego procenta i nie ma najmniejszego znaczenia, dla komu damy te środki, ważne, by uzupełnić rubrykę i nie doprowadzić do tego, by te pieniądze się zmarnowały. Sporo osób myśli, że jest tyle ludzi potrzebujących, że nie wiadomo, komu te środki przekazać i przez to nie przekazują ich żadnej osobie, a to nie do końca dobry pomysł. Wystarczy kliknąć w Internecie parę razy żeby wybrać osobę oraz numer konta, a później powpisywać wszystko we właściwą rubrykę, bo to naprawdę staje się realnym wsparciem dla osób, które tego potrzebują.