Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/1bmt.pl/includes/menu.inc).

Jakie są sposoby, ażeby zaniżyć koszty prowadzenia firmy?

Każda firma stara się zmniejszać koszty prowadzenia swojej działalności gospodarczej. To niezbędne, by poradzić sobie na stale ulegającym zmianie rynku.


Niestety niekiedy nie jest to tak proste, tak więc zamiast zarabiać dokładamy do interesu. Ostatnio jednak zmieniło się sporo, a to z tego powodu, iż pojawiło się spora ilość pracowników zza wschodniej granicy, najczęściej z Ukrainy.
Pracownicy z Ukrainy są dzisiaj bardzo popularni, zatrudnia się ich w coraz większej liczbie zawodów. Ostatnio pojawiło się ich Polsce naprawdę dużo, więc każdy pracodawca jest w stanie trochę zminimalizować koszty prowadzenia interesu. Nie ulega bowiem wątpliwości, że tego rodzaju pracownik (zobacz jak obliczyć wynagrodzenie chorobowe) kosztuje mniej, zgadza się na niższą stawkę, bo dla niego praca w naszym kraju to duży awans, jaki planuje wykorzystać.


pracownik
Author: efile dotcom
Source: http://www.flickr.com


To podobnie jak dla naszych rodaków praca w Wielkiej Brytanii, jest bardzo trudna i niekiedy niewdzięczna, lecz daje szanse na lepsze życie. Każdy zdaje sobie sprawę, jak wygląda sytuacja na Ukrainie i wiadomym jest też, iż Ukraińców będzie w Polsce coraz więcej. Dla dużej liczby właścicieli firm to świetna wiadomość.

Jeśli sądzisz, że sprawy zawarte w tym materiale są absorbujące, sprawdź też ten link - to unikalna witryna (http://capira.pl/), na której przeczytasz podobne treści.

Kolejną okazją dla wielu właścicieli firm jest tak zwany leasing pracowników.


umowa
Author: Gobierno Cholula
Source: http://www.flickr.com


Polega to na wykonywaniu przez pracownika pracy u całkiem innego pracodawcy przez czas, jaki jest określany między stronami. To sprawia, że każdy pracodawca może dość dużo zaoszczędzić, a pracownik ponadto zarobić.


Jednocześnie pracownik także jest w stanie się więcej nauczyć, jak trafi do miejsca, gdzie będą świadczone trochę inne zadania. To z pewnością ciekawy układ dla obu stron, nie dziwi, iż jest tak często stosowany.