Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/1bmt.pl/includes/menu.inc).

Nie wiesz co uczynić z własnym przebiegiem kariery? Zostań agentem ubezpieczeniowym!

Sporo młodych ludzi, mimo dobrego wykształcenia, męczy się z problemem braku ciekawego miejsca pracy. Absolwenci kierunków humanistycznych lub filologicznych, często po zakończeniu studiów nie mogą odnaleźć wakatu w swoim fachu. Jednak nie można się załamywać, trzeba rozejrzeć się za innymi alternatywnymi niszami na rynku. Jedną z lepszych jest branża ubezpieczeniowa, jedna z prężniej rozwijających się na rodzimym rynku.


agent ubezpieczeniowy
Author: www.s-lab.pl
Source: www.s-lab.pl
Jeszcze w latach 90-tych, istniało w naszym kraju tylko parę firm z tego sektora. Jednak wraz ze wzrostem zapotrzebowania na tego typu usługi, powiększył się parokrotnie ich odsetek. Obecnie mamy do dyspozycji kilkanaście tego typu firm, które nie są w stanie działać bez przedstawicieli. Jeżeli fascynuje cię kształcąca i ciekawa praca agent ubezpieczeniowy to twoje powołanie. Otrzymujesz stałą pensję na pełen wymiar godzin, która stanowi jedynie część twojego przychodu. Bowiem najwięcej pieniędzy otrzymasz z prowizji ze składek ubezpieczeniowych od pozyskanych przez ciebie klientów. Jeżeli jesteś pracowitą i pewną siebie osobą, z wielkim darem przekonywania i potrafiącą postępować także z najbardziej wymagającym klientem, to jest to fach właśnie dla ciebie.

Aby podjąć się tego zawodu, wcale nie potrzebujesz mieć dużego pojęcia o fachu. Wpisz w swoją wyszukiwarkę zdanie "praca agent ubezpieczeniowy" a odszukasz kilkadziesiąt witryn z ofertami biur, które szukają niedoświadczonych pracowników (Jesteś zainteresowany ciekawą pracą? Sprawdź stanowiska: praca monter białystok) - Będziesz początkowo zaangażowany na okres próbny, dokładnie cię nauczą, a na zachętę dostaniesz paru stałych klientów. Następnie nie zostanie już nic innego jak zdobyć nowych i zarabiać dzięki nim całkiem przyzwoite kwoty. Na rynku istnieje wiele firm, które różnią się nie tylko cenami ubezpieczeń, ale również warunkami zatrudnienia (strona tutaj). Z tego powodu dobrze zorientować się które z nich są najlepsze dla ciebie. Czasem wymagane będzie od ciebie założenie własnej działalności gospodarczej i samodzielne opłacanie składki ZUS, lecz nie wszystkie firmy mają tego typu procedury.


umowa
Author: shho
Source: http://www.sxc.hu
Posada w korporacji ubezpieczeniowej jest wymarzoną karierą dla pewnych siebie i energicznych osób, którzy chcą pracować sami na siebie. Z powodu sporych prowizji od składek, jesteś na bieżąco nagradzany za trud poniesiony przy pozyskiwaniu kolejnych klientów.