Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/1bmt.pl/includes/menu.inc).

Czy opłaca się współpracować z partnerami z Chin...

Jeszcze kilka lat wstecz mogliśmy sprowadzać coś z Chin i oczekiwać na całkiem wysoką marżę. Dziś się to trochę zmieniło, a marża waha się od pięciu do dziesięciu procent, mimo to dobrze jest podjąć wyzwanie. Jeżeli będziemy mieć odpowiedni pomysł to z pewnością na tym zarobimy.


produkty z Chin
Author: Bryan Ochalla
Source: http://www.flickr.com
Faktem jest, iż produkcja w Chinach jest droższa z dnia na dzień, to bez wątpienia trend nieodwracalny, niemniej jest na tyle tania, że możemy sprowadzić produkty z Chin na małą skalę, by odsprzedać je zyskując na tym. Często właśnie korzystają na tym jednoosobowe firmy. Przykładowo sprowadzają dwa tysiące egzemplarzy jakiegoś produkty i sprzedają je przez parę miesięcy za pomocą internetu, dzięki temu mogą sporo zarobić. Do tego, nie każdy produkt odniesie sukces. Jeżeli chcielibyśmy, by nam się udało musimy sprawdzić rynek oraz odnaleźć niszę.

Do tego typu działalności wystarczający będzie już kapitał około kilkudziesięciu tysięcy złotych. Musimy pamiętać, iż całościowy koszt importu to nie jedynie cena towaru, lecz także transport, cła czy inne dodatkowe kontrole. Jak wyglądają koszty, ile wynoszą? Dość ciężko odpowiedzieć na tak ogólne pytanie, ponieważ wszystko jest zależne od zamawianego towaru jak również jego ilości. Od takich rzeczy jest zależna wysokość cła, cena transportu, jak również pozostałe detale, jak ewentualna rewizja towarów na granicy.

Zaciekawił Cię naszwpis?! Przygotowaliśmy specjalnie dla ciebie unikatowe info, dlatego kliknij ten link w tym temacie.

Polscy właściciele firm bardzo często mają problem z wybraniem rzetelnego dostawcy, a na stronach B2B możemy spotkać dużą ilość oszustów. Ich sprawdzenie nie jest łatwe. Warto natomiast kształcić się w tym zakresie, gdyż w sieci można znaleźć porady jak sobie z tym radzić, oraz też w jaki sposób działać na własną rękę. Jednakże jest to ciężkie, a jak w grę wchodzą większe pieniądze, to najlepiej zlecić odpowiednią kontrolę takiego ewentualnego kontrahenta.

Kiedy masz ochotę dowiedzieć się czegoś fascynującego, to pomocna strona (http://etteplan.com/pl) może dopomóc Ci w tym. Na tej witrynie odnajdziesz tylko właściwe dane.Tego typu firma dowie się, czy chińska firma, jaka oferuje swoje usługi, faktycznie istnieje, czy posiada odpowiednie pozwolenia, i czy ma możliwość zrealizowania zamówień pod kątem ilości jak również jakości. Dzięki temu nie musimy niepokoić się, że coś się nie powiedzie, że zamówiony towar nigdy do nas nie trafi. Szkoda na takie próby naszych pieniędzy i czasu, lepiej skorzystać z oferty profesjonalnych firm.