Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/1bmt.pl/includes/menu.inc).

Szkolenia stają się w takim samym stopniu potrzebne podwładnym, jak i regularna pensja

Porzekadło uzmysławia nam, że na naukę nigdy nie bywa za późno, a inne przykazuje, że trzeba zdobywać wiedzę przez cale życie. Prowadzenie własnej firmy bywa bardzo odpowiedzialną pracą. Część tej wymienionej odpowiedzialności biznesmen może z powodzeniem przerzucić na podwładnych, ale prawnie i tak odpowiada tylko on. O tym, że należy być na bieżąco z przepisami prawnymi wie każdy, kto prowadzi jakąkolwiek działalność gospodarczą. Jeśli więc pracodawca nie posiada odpowiednio dużo wolnego czasu na szkolenie się, to musi zainwestować w rozwój swoich pracowników.
bezpieczeństwo informatyczne
Author: Sebastiaan ter Burg
Source: http://www.flickr.com
Kursy dwudniowe pozostają jednym z najbardziej sensownych form podniesienia kwalifikacji wszystkich pracujących w firmie. Można też przeszkolić podwładnych w bardzo wąskich zagadnieniach, a zakres możliwej do pozyskania wiedzy pozostaje naprawdę imponujący. Wystarczy w tym miejscu nadmienić o szkoleniach z typowo psychologicznej tematyki (np. zarządzanie czasem) bądź o zagadnieniach, którymi będą zainteresowani pracownicy działów kadr i płac (np. podatek VAT).

Tę pierwszą grupę zwyczajowo określa się szkoleniem z zakresu umiejętności miękkich, a tę następną grupę oznacza się mianem: kursy z zakresu umiejętności twardych. Jeśli ponownie podzielilibyśmy dostępne na rynku kursy, to kierując się pozostałymi kryteriami otrzymalibyśmy taką grupę, która dotyczyłaby tematów powiązanych z szeroko rozumianym bezpieczeństwem. Z jednej strony, jako posiadacze firmy, mamy obowiązek przestrzegać reguł, np. z zakresu ochrony informacji osobowych. W takim samym stopniu ważne
bezpieczeństwo informatyczne
Author: Sylvain Kalache
Source: http://www.flickr.com
bywają tajne dane, których wyciek byłby dla spółki handlowej prawdziwą katastrofą. Ze względu na rangę rzeczonej tematyki, w takim szkoleniu powinien uczestniczyć sam wicedyrektor.
Audyt bezpieczeństwa informatycznego to temat jednego z wręcz obowiązkowych dla każdego przedsiębiorcy szkoleń - . Wiedza pozyskana na takich warsztatach pomoże lepiej zarządzać informacjami zmagazynowanymi w przedsiębiorstwie, jak również lepiej je chronić. Audyt bezpieczeństwa informatycznego dotyczy przeprowadzania swego rodzaju skontrolowania, tak z ramienia zarządcy, jak i organizacji powołanych do takich zadań. A waga tematyki bezpieczeństwa informacji w obecnych czasach jest ogromna. Komputeryzacja niesie przecież ze sobą wiele niebezpieczeństw, a wśród nich możemy wymienić: hakerów, wirusy czy utrata dokumentów elektronicznych spowodowana przez niefrasobliwość pracownika.