Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/1bmt.pl/includes/menu.inc).

Programy do rozliczenia z Urzędem Skarbowym - więcej informacji dowiesz się w tym miejscu

Jak każdego roku, nadchodzi okres rozliczeń z Urzędem SkarbowymUS. Każdy kto ma komputer i dostęp do internetu jest w stanie skorzystać z udogodnień.


Portal podatnika zaplanowany jest dla każdego, kto płaci podatki, czy też pragnie zdobyć wiadomości o podatkach.


pit2016
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com


Na portalu znajdziemy także podpowiedzi, które wspomogą poprawnie wypełnić i przesłać rozliczenie roczne przez internet, również niezbędne aplikacje i wskazówki .

Nie czekaj, tylko jeśli chcesz zgłębić omawiany temat, obejrzyj więcej tu a na pewno uzyskasz świeże wiadomości na omawiany wątek.

Elektroniczny pomocnik w dużym stopniu ułatwi przeprowadzenie jakiegokolwiek typu kalkulacji podatkowych. Wystarczy napisać swoje dane osobowe, oraz wielkość zysków i kontynuować krok po kroku zgodnie ze wskazówkami oprogramowania, żeby w efekcie otrzymać ukończony blankiet do wydruku, czy też do przesłania przez internet.


Część ogólnodostępna portalu mieści wiadomości dotyczące indywidualnych podatków, oraz umożliwia składanie deklaracji pit 2016 drogą elektroniczną, elementem portalu jest program e-deklaracje czytaj więcej tutaj. Przekazuje także wiadomości które dotyczą wypełniania obowiązków podatkowych, kalendarz z ważnymi terminami, kalkulatory, wyszukiwarki, wstępnie zapełnione deklaracje podatkowe, także usługę przetestowania statusu podmiotu w VAT i sprawdzenia NIP.


Cmentarz
Author: Rod Raglin
Source: http://www.flickr.com
Programy są tak sporządzone, że same obliczają podatek należny, sumę do zwrotu, albo podatek do uiszczenia.

Przypadła Ci do gustu ta informacja z serwisu? Jest nam szalenie miło. Tym samym pragniemy zachęcić Cię do lektury nowego wpisu o podobnym temacie.

Jedyne co powinien zrobić obywatel to w wyraźny sposób zapełnić poszczególne części.


Oprogramowania pozwalają na odliczenie wszelkich ulg, bądź darowizn. Co ważne, za pomocą aplikacji w szybki i prosty sposób mogą się rozliczyć także jednostki prowadzące własną działalność gospodarczą.


Po przekazaniu PIT pobieramy UPO dla potwierdzenia wysłania deklaracji.