Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/1bmt.pl/includes/menu.inc).

E-deklaracje - a więc w jaki sposób wysłać PIT przez internet - przeczytaj więcej danych na ten temat.

Rozliczanie i wypełnianie formularza PIT-37 to rzecz z jaką boryka się większość Polaków. To najbardziej popularna odmiana rozrachunku podatkowego.
biuro
Author: Cory Doctorow
Source: http://www.flickr.com


W przeciągu minionych lat ustawodawca niejednokrotnie adiustował przepisy dotyczące tego rodzaju blankietu. Wskazane jest przyjrzeć się w jaki sposób szczegółowo wygląda blankiet PIT-37 zapoznaj się z informacjami na stronie . Wszelkie osoby pracujące, tj. które otrzymały w konkretnym roku podatkowym dochód za pośrednictwem płatnika zobowiązane są wypełnić formularz PIT-37. Do gremia osób pracujących zaliczymy podatników, którzy pozyskali honorarium ze stosunku pracy albo innego stosunku służbowego, otrzymali renty bądź emerytury i wsparcia, wykonywali działalność osobiście (zlecenie) albo otrzymali dochód z tytuł praw autorskich czy innych majątkowych. Osoby takie są opodatkowane na zasadach ogólnych, wedle skali 18-32%, co więcej nie mają obowiązku odprowadzania zadatków na podatek . Deklarację podatkową muszą jednakże dostarczyć, osobiście bądź on-line, dla przykładu przez program do rozliczania pit czy w trybie online.


program do rozliczania pit
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com


W jaki sposób rozliczyć PIT-y? Najlepiej – ekspresowo a także bezbłędnie! Wesprzeć w tym może pity 2016 program. Wtenczas prędzej dostaniemy zwrot podatku program (zobacz program do pitów 2020) do rozliczania pit. Program e-pity jest nowoczesny oraz wyróżnia się łatwą, intuicyjną obsługą. Wygodne jest także to, iż zapamiętuje raz wpisane informacje i przy kolejnych rozrachunkach automatycznie sam wprowadza informacje.
Mieści wszystkie potrzebne formularze, prowadzi nas krok po kroku, analizuje jak też pomaga posłać wypełnione deklaracje poprzez sieć do urzędu podatkowego.