Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/1bmt.pl/includes/menu.inc).

Poszukujesz sposobu na dobry przypływ gotówki? Zmień profesję oraz stań się przedstawicielem ubezpieczeniowym

Pewne osoby źle się czują, pracując dla kogoś i wykonując powierzone zadania. Chcą samodzielnie zarządzać swoimi obowiązkami i godzinami pracy. Takie osoby niejednokrotnie decydują się na uruchomienie swojej działalności gospodarczej albo zakładu, dogodną opcją dla nich może stać się także praca w charakterze agenta. Wtenczas sami będą mogli zdecydować, ile pracują i jaką pensję dla siebie wypracują.


ubezpieczenie
Author: flickr.com
Source: flickr.com
Nasi rodacy chcą się ubezpieczać

Różnorakie wypadki życiowe stawiają ludzi w obliczu wyzwań oraz trudnych przeżyć. Polacy chcą zabezpieczać się na taką okoliczność i często planują zakupić ubezpieczenie oraz różne polisy. Zainteresowanie tą kwestią okazuje się tak znaczne, że dużym uznaniem wśród ludzi poszukujących zatrudnienia cieszy się zawód pośrednika ubezpieczeniowego. Pośrednik ubezpieczeniowy zajmuje się jak sama nazwa mówi: pośrednictwem pomiędzy towarzystwem ubezpieczeń a kontrahentem. Przedstawia propozycję, objaśnia szczegóły, sporządza umowę, jak też obsługuje klienta w czasie składania wniosków o wypłatę ubezpieczenia. Jego wynagrodzenie uzależnione bywa od osiągniętych efektów - FMG International Sp. Akcyjna.

Musisz skończyć właściwy kurs

Osoby, które zdecydują się podążać tą ścieżką kariery, powinny skończyć wymagany kurs agenta ubezpieczeniowego wieńczony pomyślnie zaliczonym egzaminem. Wiadomości w temacie podobnych szkoleń można poszukiwać w sieci albo udać się bezpośrednio do jednostki, z którą chce się podpisać umowę. Po zdaniu egzaminu pracownik podpisuje umowę agencyjną z jednostką ubezpieczeniową, z którą podejmuje współpracę.

Interesują Cię nowe zagadnienia? Więc bądź zorientowany (www.etteplan.com/pl/uslugi/projektowanie-inzynierskie)! Z tego powodu warto przejrzeć następny artykuł na ten temat, żeby zasięgnąć bardziej skrupulatnych treści.

Trzeba wspomnieć również o tym, że taka forma zatrudnienia wymaga uruchomienia własnej działalności gospodarczej.


umowa
Author: Victor
Source: http://www.flickr.com
Można poświęcać się temu całkowicie albo jedynie dorabiać

Sporo zakładów ubezpieczeniowych umożliwia swoim agentom rozpoczęcie kariery od dorywczej działalności. Wówczas to od pracownika zależy, ile godzin pragnie poświęcać na zdobywanie nowych klientów. Można pracować na etacie, a kwestiami powiązanymi z ubezpieczeniowymi zajmować się już po wyjściu z firmy. Dzięki temu kariera agenta ubezpieczeniowego stanie się sposobem na dodatkowy zastrzyk gotówki lub po prostu można powoli wprowadzać się w świeże obowiązki, bez pośpiechu, presji i stresu, że straci się stałe źródło pieniędzy, a posada pośrednika nie zapewni satysfakcjonujących dochodów - (poznaj więcej).