Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/1bmt.pl/includes/menu.inc).

Ława kawowa - salonowy pomocnik

Niewielki mebel do istotnych zadań. Pomieści jaśminową herbatę, lampkę koniaku, chrupiącą przekąskę czy dzisiejszą gazetę. Dlatego dobrze jest mieć go pod ręką. Stolik do salonu.

ława
Author: César
Source: http://www.flickr.com
Kochali się w nim już starożytni Egipcjanie, zapraszając je do okazałych willi. Arabowie używali małych stolików, przy których siadali po turecku. Europejczycy zwrócili uwagę na stoliki w zasadzie nie tak dawno ponieważ około dwustu lat temu. Co bardziej majętni zaczęli podróżować , a w konsekwencji postarać się o pamiątki z dalekich krajów. A ci, których na takie eskapady nie było stać, gościli w najznakomitszych rezydencjach, podpatrywali panującą modę, a potem zamawiali je u znajomego cieśli. To prawda - w domu stał ogromny stół, ale gdzieś musiało się znaleźć miejsce na robótki ręczne (Polki wówczas haftowały na potęgę i robiły koronki), książkę lub postawić tacę ze słodkościami.

Do dziś ta kwestia nie uległa zmianie. Cały czas ciężko się bez niej obyć, jeszcze trudniej dopasować ją do wnętrza . A wybór mamy imponujący. Bogactwo form i materiałów może zaskakiwać. Idąc z duchem czasu, projektanci wykorzystują w projektach szkło, które cały czas jest na topie. Taka ława do salonu nadaje wnętrzu elegancji i powoduje, że salon staje się bardziej przestronny.

Zobacz, czy przypadnie Ci do gustu proponowana oferta. Zapewniamy usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb. Nie czekaj i poznaj się, w jaki sposób pracujemy.

Osoby lubiące styl klasyczny, powinny zachwycić ławy z drewna, kamienia lub sklejki - więcej propozycji.

W którym miejscu powinna stanąć ława? Najlepiej byłoby przeprowadzić szybki test. Czyli uczynić tak, jak przy projektowaniu ścieżek w parku, gdy właśnie zagrabiony teren oddaje się na pewien czas we władanie spacerowiczom. Wydeptują oni właściwe ścieżki i wszystko staje się jasne. Dopiero potem za robotę biorą się pracownicy firm od wykładania alejek kostką.Trudno jednak wyobrazić sobie obcych ludzi, którzy ustawiają nam meble. Z tego powodu rozważmy, co w salonie robimy najczęściej, w którym miejscu spędza nam się sympatycznie czas z książką, gdzie odkładamy kubek, kieliszek lub odkładamy laptopa. W końcu, w jaki sposób przyjmujemy gości – oficjalnie przy stole w jadalni czy może wolimy uczestniczyć w bardziej swobodnych spotkaniach. Odpowiedzi na te pytania pozwolą nam uniknąć wnętrzarskich „wpadek”, zamieniając salon w wygodne i urocze miejsce do wypoczynku.