Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/1bmt.pl/includes/menu.inc).

Jakie są metody, aby zmotywować pracowników?

Kiedy chcesz zmotywować swoich pracowników do wydajniejszej pracy, wówczas powinieneś zastanowić się nad tym, w jaki sposób skłonić ich do poświęcania jeszcze większej ilości czasu na pracę. Kiedy zatrudniasz przede wszystkim pracowników biurowych, wtedy zdecydowanie powinieneś zdawać sobie sprawę z tego, że sporo czasu w ciągu dnia przeznaczają oni nie na pracę, ale na przerwy.
Praca zespołowa
Author: Steven Vance
Source: http://www.flickr.com
Kiedy pracuje się stale przy komputerze, właściwie niemożliwe jest utrzymanie skupienia przez cały standardowy ośmiogodzinny dzień pracy. Sporo pracodawców już dobrze zdaje sobie z tego sprawę – dlatego współcześnie niemal we wszystkich biurach znajdują się pokoje socjalne lub kuchnie i jadalnie, w których można spędzić trochę czasu w ciągu dnia. Kiedy jednak pozwolisz swoim pracownikom na zbyt dużą swobodę, wtedy bez wątpienia po niedługim czasie będziesz tego żałować. Kiedy: więcej opinii na ten temat zatem chcesz odnaleźć złoty środek pomiędzy sprawdzaniem pracowników, a dawaniem im odrobiny wytchnienia, wtedy zdecydowanie powinieneś zastosować Cię konkretnie do naszej rady. Kiedy chcesz być postrzegany jako dobry pracodawca, wówczas bez wątpienia powinieneś zapewnić swoim pracownikom odpowiednie warunki socjalne, jednakże z drugiej strony możesz zacząć ich kontrolować. Jeżeli zdecydujesz się na taką możliwość, wtedy powinieneś jak najszybciej zainstalować zestaw do monitoringu (link).
kamera kopułkowa do monitoringu
Zwykle monitoring pracowników w biurach nie polega na ich filmowaniu, ale na sprawdzaniu ich aktywności na służbowych komputerach.

Jeżeli ciekawi Cię omawiany artykuł, to bez ociągania kliknij tutaj oraz zobacz dodatkowo inny tak samo zajmujący oryginalny materiał (http://www.ksiegowi-doradcy.pl/aktualnosci/40).

Jeżeli zastanowisz się nad tym poważnie, wówczas zdecydowanie dojdziesz do wniosku, że najwięcej czasu typowy pracownik marnuje w ciągu dnia na oglądaniu Internetu. Jeżeli w swojej firmie wprowadzisz przykładowo monitoring IP i poinformujesz o tym swoich pracowników, wtedy kategorycznie zaobserwujesz wzrost efektywności pracy (więcej - zestaw do monitoringu). Jeżeli Twoi pracownicy będą zdawali sobie sprawę z tego, że niemalże w każdej chwili będziesz mógł sprawdzić, co konkretnie robili na swoim komputerze, wówczas na pewno będą bardziej ostrożni w robieniu na służbowych komputerach czegoś innego niż praca. Kiedy powiadomisz o tych zmianach swoich podwładnych w odpowiednio łagodny sposób, na pewno nie będą temu tak mocno przeciwni jak może Ci się wydawać.