Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/1bmt.pl/includes/menu.inc).

Nietypowe dodatki reklamowe

Artykuły w reklamie to niekoniecznie kubki z logo firmy. Każdy chce się reklamować, dlatego wymyślane są bardzo dziwne artykuły reklamowe jak np. naklejki 3D. Oto przykłady darmowych upominków.Różne naklejki
Source: flickr.com
Artykuły reklamowe, z logo, to standardowe rozwiązanie. Pewnie każdy ma szufladę wypełnioną długopisami z logotypami, zupełnie nieznanych lub prestiżowych firm. Smycz i kubek są często wybierane, ale inni wspinają się na wyżyny pomysłowości i łamią schematy. Gadżety reklamowe żyją dłużej niż pozostałe reklamy, a znacznie różnią się ceną. Czasami jednak wystarczy postawić na reklamowe dodatki tylko dla firmy, czyli szyldy aluminiowe, naklejki chromowane i bilbordy.

Lato z reklamą

Darmowe gadżety powinny przypaść do gustu odbiorcy, a jeżeli jeszcze mogą wydać przydatne, to świetnie. Normalne dodatki oblepione znakami firmowymi nie zachęcają. Bezsprzecznie właśnie przydatność decyduje, że marketingowcy jako sposób promocji wymyślają wyjątkowo potrzebny daszek z wiatraczkiem. To bezapelacyjnie piękna ozdoba. Mały panel słoneczny sprawia, że porusza się wiatraczek i chłodzi w letni dzień. Na szczęście nietypowe nakrycia głowy są w modzie, stąd nie ma wątpliwości, że taki gadżet musi zachwycać.

Reklama na zdrowie

Niedawno hitem stał się długopis w kształcie strzykawki. To prawdziwie dziwny gadżet, ale bez wątpienia robi wrażenie. Płyn w środkuprzypomina krew. Oczywiście można wybrać mniej krwawe kolory, bo strzykawka może być też fioletowa. Do kompletu można podarować wyjątkowypapier oczywiście toaletowy z nadrukiem – to zdecydowanie praktyczny prezent.

Lewitujące i świecące prezenty

Popularne ciągle są lewitujące gadżety. Oprócz latających globusów i serduszek można też znaleźćlewitujące paczki papierosów i butelki. Podobno nie da się obojętnie przejść obok tego gadżetu, a inni mówią, że to sympatyczna ozdoba mieszkania. Następny pomysł, to kapcie, które świecą, czyli sprzęt na zimną i ciemną porę roku. Popularne są też naklejki chromowane jak , które można rozdawać wielu klientom w prezencie.

Dobry dodatek reklamowy

Istotne, żeby gadżet był nietypowy, ale kojarzący się z firmą, nie tylko przez znaczek logo (jak ). Sklep z artykułami dla zwierzątmoże bez obawwybrać zwierzątko pendrive, a komputerowy sklep informatyczny gadżet: a więc też pendrive i myszki są zwyklestrzałem w dziesiątkę. Niekoniecznie ekstrawagancki pomysł jest dobry.


Author: Anna Koszela