Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/1bmt.pl/includes/menu.inc).

Warto wiedzieć czy podwładni są usatysfakcjonowani

Prezesi znacznie lepiej zdają sobie sprawę z tego, że im mocniej będą zadowoleni ich podwładni, tym wspanialej będą się wywiązywali ze swoich zadań, a co się z tym wiąże, tym bardziej opłacalni będą dla zakładu. Dlatego właśnie coraz częściej dokonywane są oceny pracownicze, które za pomocą odpowiedniego zbioru pytań oraz dobrze opracowanej skali są w stanie udowodnić pracodawcy, na ile zadowoleni są jego podwładni.
Dzięki temu, można lepiej przygotować program motywujący, a co więcej może tak dobrać różnorakie zestawy socjalne, żeby każdy z podwładnych czuł większą lojalność wobec firmy, w którym pracuje. Ich systematyczne przeprowadzanie pozwoli na obserwację, czy to satysfakcja podwładnych rośnie, czy maleje, dzięki czemu będziemy powiedzieli, czy nasze zachowania przynoszą zakładane rezultaty.

Najlepiej powierzyć to ekspertom

Narada pracowników firmy
Author: Ted Eytan
Source: http://www.flickr.com
Kiedy chcemy mieć świadomość, że nasza ocena pracownicza jest właściwa oraz pokazuje stan realny satysfakcji naszych podwładnych, to warto to przekazać odpowiednim ekspertom, którzy znają się na ich przeprowadzaniu. To oni najlepiej wiedzą, jakie pytania powinno się zadawać, i jak odczytywać wyniki okresowych ocen pracowników, które się uzyskuje. Wtedy z ich pomocą będziemy mieli szansę opracować odpowiedni program motywacyjny, jak także zestaw socjalny, który będzie posiadał szanse zadowolić jak najszerszą grupę naszych podwładnych.

Chciałbyś przeczytać inne zajmujące wpisy? Zapraszamy więc na witrynę twórcy (https://wynajembezbik.pl/blog/57-wynajem-z-limitem-kilometrow-czy-bez). Tam czekają na Ciebie sprawdzone wiadomości.

Co więcej będziemy mieli szansę również zobaczyć, czy nasze działania dają założone efekty oraz czy wydajność w naszym zakładzie wzrosła, czy jednak zmalała.

Wszystko musi być przemyślane

Im lepiej wszystko przemyślimy oraz wymyślimy, tym znaczniejsza będzie szansa, że całość ocen zamknie się prawdziwym sukcesem. My będziemy mocniej zadowoleni z tego, jak własną pracę wypełniają nasi podwładni, a oni będą zadowoleni z dodatkowych gratyfikacji, jakie dzięki temu działaniu dostali. Takie działanie ma za zadanie zadowolić obydwie strony i jeżeli wszystko będzie przeprowadzone w właściwy sposób, to każdy ma szansę na tym dużo uzyskać. O ocenie pracowniczej również na elevatosoftware.com.