Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/1bmt.pl/includes/menu.inc).

nowoczesne rozwiązania dla firm

W obecnych czasach przedsiębiorstwa korzystają z wielu najnowszych podejść w celu podniesienia swojej wydajności. Na rynku osiągalne są nowoczesne podejścia które wspierają i automatyzują budżetowanie, raportowanie i analizy dla jednostek średniej wielkości.

firma - selfie
Author: Emiliano García-Page Sánchez
Source: http://www.flickr.com
IBM Cognos TM1 to korporacyjna platforma programu planistycznego, jaka jest w stanie poprawić i udoskonalić pełny etap planowania, od ustalania zamysłów i wprowadzania finansów, aż po sprawozdawczość, diagnostyki w oparciu o karty wyników, analizy i prognozy. Wyrób dostępny jest zarówno w edycji określonej do instalacji terenowej, jak i w formie podejścia funkcjonującego w chmurze. Produkt pozwala na przygotowywanie i analizowanie skomplikowanych modeli budżetów i przewidywań w oparciu o obszerne zbiory danych. Program gwarantuje wszystkie funkcje rozwiązania zainstalowanego lokalnie, także szansę dostępu z urządzeń mobilnych i pracy zespołowej za pośrednictwem interfejsu IBM Concert - zobaczysz tutaj ibm cognos express. Dodatkowo powiększone funkcje przeznaczone dla środowisk mobilnych zapewniają skuteczne zbiorowe prowadzenie prac projektowych, prognostycznych i budżetowych. Użytkownicy zdołają analizować dane i tworzyć modele odzwierciedlające cały czas przekształcające się uwarunkowania biznesowe.


IBM Cognos Express to pierwsze i jedyne zintegrowane rozwiązanie do sprytnej analizy danych i budżetowania stworzone specjalnie z myślą o wymogach przedsiębiorstw średniej wielkości. Uprzystępnia główne funkcje raportowania, analizy, kokpity menedżerskie, karty wyników, mechanizmy planowania, preliminowania i przewidywania. Charakteryzuje się minimalnym kosztem, a jego zastosowanie wymaga niewielkiego zaangażowania programistów i nie przerywa aktualnej aktywności. Zintegrowane rozstrzygnięcie oferowane jest w przystępnej cenie jako plik ustalony do implementacji na niedużą skalę, a jednocześnie dający wymierną wartość biznesową i otwartość na przyszły rozwój - poznaj dodatkowe informacje o ibm cognos tm1.

Jeżeli masz ochotę dowiedzieć się więcej wiadomości na opisywany wątek, to użyj serwisu (www.eccoholiday.com/wakacje-samolotem/malta/db-seabank-resortspa/), na której są pokrewne treści - po prostu kliknij tu.

Moduły oprogramowania IBM Cognos Express zdołają być wykorzystywane niezależnie od siebie, bądź łącznie.

Taka elastyczna, segmentowa strategia gwarantuje rozpoczęcie od elementu, lub podzespołów potrzebnych aktualnie i rozbudowywanie rozwiązania w przyszłości.