Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/1bmt.pl/includes/menu.inc).

Reklama outdoor jest w Polsce coraz bardziej popularna. Moda na ten typ reklamowania własnej spółki przybyła do nas z Zachodu

Telebimy zaledwie kilkanaście lat wstecz były tak dziwnym widokiem, że podobno były przyczyną kilku stłuczek w polskich miastach, gdyż kierowcy nie mogli nie patrzeć na nie.


Sylwestrowy makijaż glam grunge
Author: Golden Rose
Source: Golden Rose
Dzisiaj już są integralną częścią miejskiego pejzażu.


Jeżeli jesteś mieszkańcem województwa mazowieckiego i interesuje Cię telebim Warszawa Plac Zawiszy jest świetnym miejscem, żeby zlokalizować własną reklamę - . Plac znajduje się w centrum, przy krzyżówce z Alejami Jerozolimskimi. Jest to często uczęszczane miejsce, gdyż są tam linie tramwajowe oraz autobusowe. Niedaleko jest także stacja kolejowa.

Hej, spójrz na ofertę!, to niezwykłe, że jeszcze raz tak szybko jest w tym serwisie coś aż tak nowego, trzeba to koniecznie sprawdzić!

Z tego powodu możemy mieć pewność, że naszą reklamę każdego dnia obejrzy cała rzesza osób. Telebim nie jest ogromny, ma 8 metrów kwadratowych, ale jest tak usytuowany, że spostrzeże go każdy przechodzień albo kierowca.


Telebimy wydają się być także dobrą formą promocji w mniejszych miejscowościach. Nawet nie powinno być to miasto wojewódzkie. Warto wychodzić naprzeciw oczekiwaniom nabywców albo zaszokować ich innowacyjnymi pomysłami. Jeśli więc jesteś mieszkańcem Radomska w województwie łódzkim, nie możesz odstąpić od myśli o nowatorskim sposobie reklamy, tylko dlatego, że nie mieszkasz w stolicy. Jeśli ciekawi Cię reklama (kasetony aluminiowe) na telebim Radomsko na pewno jest tym miastem, gdzie dzięki innowacyjności sprzedasz dużą ilość swoich produktów -> gdzie są telebimy w Radomsku.


Telebim jest bardzo skuteczną formą promocji. Od lat wiadomo przecież, że ludzie to wzrokowcy, dlatego spot intryguje ich bardziej.