Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/1bmt.pl/includes/menu.inc).

Dlaczego nie wolno ukrywać pieniędzy „pod materacem”

Dla wielu Polaków zarządzanie prywatnym rachunkiem bankowym to nadal temat abstrakcyjny. A można by sądzić, że w dzisiejszych czasach, już nikt nie trzyma pieniędzy „w skarpecie”. Rzeczywistość wygląda jednak inaczej. Widocznie nie wszyscy mamy świadomość, że ta forma „oszczędzania” nie sprawi,że się wzbogacimy.
Pieniądze, PLN
Author: kstudenta
Source: http://www.sxc.hu
Niestety, gromadzenie pieniędzy w domowych pieleszach to cały czas specjalność starszego pokolenia.

Czy masz wątpliwości? Nie krępuj się! My na pewno uszanujemy każdą próbę dyskusji. Zatem czekamy na oceny od Ciebie.

Takie osoby nie wyobrażają sobie wizyty w banku i posługiwanie się bankomatem sądząc, że to po prostu nie ich epoka. Młodsze pokolenia z kolei nie wyobraża sobie życia bez kart płatniczych, kredytowych, i wykonywania operacji finansowych online. Korzyści i plusów, jakie daje nam posiadanie kart nie trzeba wymieniać. Co najważniejsze, zapewniają one bezpieczeństwo naszych finansów, które bez obaw znajdują się na koncie bankowym nie tracąc na wartości, albowiem przeważnie jest to konto oszczędnościowe z oprocentowaniem, co oznacza tylko tyle, że nasze pieniądze „pracują” na siebie. Posiadając środki na koncie, które możemy kontrolować drogą internetową możemy zachować kontrolę nad nimi, pozwolić sobie na szybki przelew a także coraz częstsze bezprowizyjne płacenie rachunków. Oczekiwanie w długich kolejkach do okienek pocztowych staje się powoli przeszłością, niemniej jednak cieszy się nieustającą popularnością wśród starszych pokoleń. Na pytanie "jakie konto bankowe jest najlepsze?" nie uzyskamy konkretnej odpowiedzi. Powinniśmy zwrócić uwagę na wiele kwestii. Najbardziej istotne jest oprocentowanie konta. Poza tym należy wykazać się i rozwagą i zapytać o liczbę bankomatów w miejscu naszego zamieszkania tudzież odległość do najbliższej placówki banku. Wiedzmy, że funkcjonują banki prowadzące konto za darmo, bez warunków stałych wpłat oraz z darmowymi bankomatami. W zamian za zaufanie jakim je darzymy oferują konto całkowicie zarządzane przez internet, bez opłat za rozliczenia, kartę i bankomaty (przy założeniu, że wykonamy transakcję na wcześniej ustaloną kwotę miesięcznie).Posiadanie konta w banku oraz karty płatniczej już dawno przestało być wygodą, a stało się koniecznością.